Сайт ZetaTalk надає великий обсяг інформації, що передається Зетами у відповідь на питання, поставлені до їхнього эмісару, Ненсі. Відповіді ZetaTalk висвітлюють наступні теми: ознаки Зсуву Полюсів, і як це стосується Перетворення світу на зламі тисячоліть; егоцентрична або спрямована на служіння іншим духовна Орієнтація людей та чужопланетян, і як Поклик, ненавмисно поданий чужопланетянам, може сполучити з однією чи іншою їх групою; як можна легше витлумачити Відвідування, коли є зрозумілою духовна орієнтація; як за відвідувачами з інших Світів наглядає Рада Світів, яка встановила Правила їхньої поведінки; чому знайомство з відвідувачами з інших світів відбувається лише поступово, і що прискорить Пробудження; наскільки Уряд поінформований про присутність чужопланетян, та наскільки він з ними співпрацює; справжня природа та причини, з яких Зети створили Гібридів, що поєднують у собі найкращі характеристики Людей та Зетів; чому чужопланетяни можуть зникати й проходити крізь стіни, і які зміни у фізичній та духовній Густині відбуватимуться у майбутньому; що розповідають Зети про теорії нашої Науки; що, вивчаючи людську природу, кажуть Зети про те, що значить Бути Людиною; а також, відверта розмова з Зетами щодо наших Міфів.

Книгу Ненсі Лідер "Говорят Дзеты" було видано у видавництві "Софія" Sophia Publishing наприкінці 2000 р. Ненсі неодноразово брала участь у радіо- та телепередачах. "Живі" сесії ZetaTalk відбуваються щотижня. Емісар Зетів Ненсі також написала сценарій до фильму "Перехід" (The Passage) та зараз шукає продюсера.

"Тривожні часи"
Некомерційна організація
Для тих, хто хоче завчасно підготуватися до прийдешніх Тривожних часів, сайт дає інформацію, підготовлену групою добровольців. "Тривожні часи" (Troubled Times) та ZetaTalk – це різні організації, що співпрацюють для досягнення спільних цілей. Некомерційна організація "Тривожні часи" грунтується на тих самих цілях. Таким чином, ZetaTalk дає посилання на дзеркальні сайти обох організацій.


Шановні читачі!
На жаль, обмеженість у часі та великий обсяг; матеріалу цього сайту не дозволяють перекласти його українською мовою. Тому, усвідомлюючи, що українські читачі вільно володіють іншими мовами, переклади на які представлені на цьому сайті (англійський оригінал та практично повний його переклад російською та французькою мовою), ми пропонуємо вам звертатися до відповідних сторінок, доступ до яких здійснюється натисканням (на головній сторінці) на прапор тієї країни, мовою якої ви б хотіли читати ZetaTalk.
Якщо в вас виникли якісь ідеї з приводу тем, яких торкається сайт, або ви шукаєте однодумців з ZetaTalk в Україні, пишіть на andrewsiak@yahoo.com
Если у вас возникли какие-либо идеи в русле тем, затрагиваемых на сайте, или же вы ищите единомышленников по ZetaTalk в Украине, пишите на andrewsiak@yahoo.com